polski english

Aktualności

02-05-2012

Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce!

W sobotę odbyła się na gala bokserska w East Grinsted koło Londynu. Jedną z głównych atrakcji była walka Wojciecha „Rzeźby” Wieczorka, polskiego boksera z Banbury. Walka ze Stevenem Orfordem była zakontraktowana na 4 rundy.
26-04-2012

Polski bokser wraca na ring! Polacy z Oxfordshire kibicują!

W sobotę 28 kwietnia odbędzie się kolejna walka polskiego boksera z Banbury. Stawką jest tytuł mistrzowski kategorii cruiser. Czy Wojciech ”Rzeźba” Wieczorek znowu zatriumfuje? Przeciwnikiem Polaka jest doświadczony bokser Steven Orford, więc na pewno nie będzie łatwo. Bilety są w cenie od 30 do 60 funtów (druga opcja to VIP z kolacją). Walkę będzie można również obejrzeć w  telewizji Eurosport.
19-04-2012

Bomba w Banbury! Zarządzono ewakuację.

Saperzy zostali wezwani do dziwnego przedmiotu znalezionego przez robotników pracujących na budowie w Banbury. Miejsce znaleziska zostało odgrodzone, pracownicy Tesco Express, i pobliskich pubów, przy których dokonano znaleziska zostali ewakuowani.
11-04-2012

Zwiedzamy Walię - Snowdon

Snowdon (yr Wyddfa) to najwyższa góra Walii i Anglii, wznosi się na 1085 metrów nad poziomem morza. Znajduje się w Parku Narodowym Snowdonia (Snowdonia National Park). Na Snowdonie możesz podziwiać dziką przyrodę, niesamowite widoki oraz spędzić niezapomniane chwile.
11-03-2012

Szkoła Sobotnia w Didcot zaprasza

Szkoła Sobotnia w Didcot zaprasza do współpracy nauczycieli (historia, geografia, nauczanie przedszkolne). Jeśli chcesz zdobyć doświadczenie w pracy w polskiej szkole, cechuje cię otwartość, kreatywność, masz dobry kontakt z uczniami prosimy o kontakt. Szkoła prowadzi też nabór uczniów na zajęcia.
11-03-2012

Policyjny numer kontaktowy - 101. Zapamiętaj!

101 to numer, pod którym możesz skontaktować się z lokalną policją. Możesz go użyć jeśli chcesz zgłosić sprawę nie wymagającą natychmiastowej interwencji. Jeśli chcesz aby Policja zainterweniowała natychmiast i przyjechała na miejsce zdarzenia wtedy zadzwoń na 999.
24-02-2012

Polski bokser znowu zwycięża! Następna walka już o tytuł!

Polski bokser z Banbury Wojciech “Rzeźba” Wieczorek wygrał swoja kolejna walkę, która odbyła się w podczas gali boksu w East Grinstead Sports Club koło Londynu. Efektowne zwycięstwo zapewniło mu awans oraz szanse na zdobycie tytułu mistrzowskiego w kategorii wagowej Cruiser w Queensbury Boxing League. Następna walka w kwietniu już o pas mistrza!
30-01-2012

Idziesz na zabawę karnawałową? Nie pij tej wódki!

Wódka zawierająca duże ilości niebezpiecznych substancji została znaleziona w sklepie w Oxfordshire. Alkohol ten zawierał składniki używane m.in. produkcji płynu do szyb jak i do usuwania lakieru. Spożycie tego alkoholu grozi biegunką, wymiotami, a większych dawkach może doprowadzić do utraty świadomości i śmierci.
15 / 17
<1234567891011121314151617>

Ciekawe wydarzenia

Sonda

Obawiasz się wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej?
 Tak
 Nie
 Nie mam zdania

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje, wybierz interesujące Cię kategorie i podaj swój adres e-mail.