polski english

Aktualności

15-09-2013

Milionowa inwestycja w Bicester! Budynki dla lokalnej społeczności i parking!

W centrum Bicester powstanie nowe centrum społeczne którego budynki będą przeznaczone jako siedziby dla lokalnych organizacji. Koszt inwestycji to 5 milionów funtów. Prace mogą rozpocząć się już w 2014 roku. Miejsce inwestycji to okolice nowego Pioneer Square oraz parkingu Frankling Yard.
08-09-2013

Królewskie imiona popularne w Oxfordshire! Jak nazwiesz swoje dziecko?

Statystyki urzędu rejestrującego narodziny w Oxfodshire (Registrar Office) pokazują, że królewskie imiona są popularne wśród rodziców rejestrujących swoich synów. Jest to spowodowane niedawnymi urodzinami syna książęcej pary. Zobacz jakie imiona były ostatnio najpopularniejsze!

03-09-2013

Sport, Zdrowie i Dobre Samopoczucie! Pływanie, nurkowanie, boks i fitness GRATIS!Tylko w Banbury!

Już w najbliższą sobotę będziesz mógł spróbować swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych; basen, nurkowanie z butlą, Spinning, Body Combat, Body Pump, tenis stołowy, boks, judo, Zumba, squash i wiele innych! Dla dzieciaków też jest przewidziane wiele atrakcji; wielki dmuchany zamek, gry, zabawy i oczywiście sport! Dodatkowo będziesz mógł porozmawiać z prawie 40 organizacjami na tematy związane ze zdrowiem, ale nie tylko. A co najlepsze - wszystko ZA DARMO! Sobota, 7 września, Spiceball Leisure Centre, od 9 do 13.00. Zapraszamy!
27-08-2013

Heritage Open Days – poznaj kulturę i sztukę! Za darmo!

Heritage Open Days to coroczna okazja na poznanie angielskiej kultury i sztuki. Od 12 do 15 września będziesz miał okazję zwiedzić historyczne miejsca, które zwykle są zamknięte dla zwiedzających lub normalnie pobierają opłatę z wstęp. W tych dniach zwiedzisz ciekawe miejsca za darmo! Zabierz dzieci, rodzinę i przyjaciół!
04-08-2013

Festiwal tenisa stołowego w Oxfordzie! Grasz w pingla?

Od 3 sierpnia do 7 września stoły do tenisa stołowego będą dostępne w publicznych miejscach w Oxfordzie. Każdy będzie mógł zagrać – za darmo! Stoły będą rozstawione w okolicach Ashmolean Museum, dworca kolejowego, Oxford Castle oraz w Oxfordzkich parkach.

28-07-2013

W Didcot powstanie “Swirl”! Czy tego chcesz, czy nie!

W centrum Didcot, w okolicy Orchard Centre powstanie “Swirl”,wyjątkowa rzeźba, zaprojektowana aby nadać miastu nowa specyfikę i tożsamośc. Konkurs na wykonanie instalacji wygrała artystka Maria Rosa Kramer. Pomysł nazwy “Swirl” wywodzi się od obierania skórki jabłka, nawiązujac do nazwy Orchard Centre ( orchard = sad).

25-07-2013

Napad w Banbury! Ekspedientka ma złamaną rękę!

Przestępcy uzbrojeni w łom napadli dziś rano Co-op w Banbury. Ekspedientki nie były w stanie otworzyć sejfu i w wyniku ataku jedna z nich ma złamaną rękę!
24-07-2013

Kobiety w Vale of the White Horse pływają za darmo! W South Oxfordshire pływają za £1. Zapisz sie!

Kobiety mieszkające w obu dystryktach mogą tanio poplywac (albo nawet za darmo!). Za £1 popływasz w Abbey Sports Centre in Berinsfield, Henley Leisure Centre, Thame Leisure Centre, Didcot Wave and Riverside Park and Pools in Wallingford. Za darmo popływasz w White Horse Leisure and Tennis Centre and at Faringdon and Wantage Leisure Centres. Oferta tylko dla kobiet! Dowiedz się jak dostać kupon!

8 / 17
<1234567891011121314151617>

Ciekawe wydarzenia

Sonda

Obawiasz się wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej?
 Tak
 Nie
 Nie mam zdania

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje, wybierz interesujące Cię kategorie i podaj swój adres e-mail.