polski english

Aktualności

19-04-2014

Jak najlepiej spalić świątecznie kalorie? Wybierz się na spacer dookoła Kidlington!

Kidlington to mała miejscowość pod Oxfordem; kilka sklepów, deptak oraz komenda główna Thames Valley Police. Kidlington nie jest samo w sobie wielką atrakcją turystyczną, jednak pobliskie tereny oferują doskonałe warunki do spacerów; spędzisz tu naprawdę miły czas! Wyprawę możesz zacząć od St. Mary’s Church w Kidlington, którego...
13-04-2014

Niedługo wybory. Co zrobisz?

Coraz więcej partii próbuje zbić kapitał wyborczy kosztem Polaków i ogłasza, że to Polacy i inni imigranci są głównym powodem problemów ekonomicznych Wielkiej Brytanii. Poglądy te zdobywają coraz więcej zwolenników i może to mieć duży wpływ na sytuację w UK. Ale możesz to zmienić...
01-04-2014

Podwyżka w BMW. Ty też dostaniesz?

Ponad 4000 osób pracujących dla BMW w Oxfordzkim Mini otrzyma podwyżkę; większe wynagrodzenie otrzymają zarówno pracownicy kontraktowi, jak i osoby pracujące przez agencje pracy. Przeciętna pensja wzrośnie o około 900 funtów, do prawie 27000 funtów rocznie.

17-03-2014

Nauka angielskiego dla początkujących. W Banbury.

W Banbury rozpoczęły się zapisy na lekcje języka angielskiego dla początkujących. Zajęcia odbywają się w miłej i przyjaznej atmosferze, umożliwiając osiągnięcie szybszych efektów. Lekcje prowadzone są w języku polskim co pomaga osobom początkującym na szybkie przyswojenie prezentowanego materiału.
05-03-2014

2 napady z bronią w ręku w Banbury! Pomóż Policji!

Policja apeluje o informacje w związku z dwoma rozbojami, które wydarzyły się w Banbury. Oba przęstępstwa łączy podejrzany mówiący ze wschodnio-europejskim akcentem. Pierwszy napad miał miejsce poniedziałek (03.03.2014) na stacji paliw Esso na Ermont Way około godziny 22.30. Mężczyzna wszedł do sklepu i zażądał ...
15-12-2013

Banbury szukuje się do ostrej zimy! Pomóż w odśnieżaniu!

Urząd miasta w Banbury zaprasza mieszkańców do przyłączenia się do nowej inicjatywy; każdy chętny otrzyma łopatę do odgarniania śniegu, sól do posypywania drogi, rękawice oraz odblaskową kamizelkę. Wszystko po to abyś mógł pomóc utrzymać swoją ulicę i chodnik wolne od śniegu i lodu! Pierwsi Polacy już się zgłosili!
07-12-2013

Polacy z Banbury walczą w Oxfordzie! Przyjdziesz kibicować?

Już w niedzielę 15 grudnia odbędzie się Fight Night w Oxfordzie. Dla Polaków najważniejszymi wydarzeniami wieczoru będą walki polskich bokserów z Banbury; doświadczonego Wojciecha „Rzeźby” Wieczorka oraz Roberta Mojaka, dla którego będzie to pierwsze spotkanie na ringu. Można jeszcze nabyć ostatnie bilety. Idziesz?
15-11-2013

Czy Polak może służyć w brytyjskiej armii? Mamy odpowiedź, przeczytaj!

Coraz więcej Polaków pyta się o możliwość służby w brytyjskim wojsku. Kuszą zarobki, możliwości rozwoju i awansu w jednej z najbardziej nowoczesnych armii na świecie. W Wielkiej Brytanii można służyć w armii regularnej lub w rezerwach, możliwości jest bardzo dużo i jest sposób aby się zaciągnąć.
1 / 12
123456789101112>

Ciekawe wydarzenia

Sonda

Weźmiesz udział w wyborach w UK?
 Tak
 Nie
 Nie wiem

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje, wybierz interesujące Cię kategorie i podaj swój adres e-mail.