polski english

Biuro Tłumaczeń Language Station

09-06-2014

Language Station to wyselekcjonowany zespół tłumaczy oraz specjalistów z różnych dziedzin, dzięki którym przetłumaczony tekst odpowiada najwyższym wymaganiom. Specjalizujemy się w wykonywaniu tłumaczeń z języka angielskiego na język polski i odwrotnie; z języka polskiego na język angielski.

Oferujemy szeroką gamę profesjonalnych tłumaczeń. W naszej ofercie znajdziesz zarówno tłumaczenia zwykłe, przysięgłe jak i specjalistyczne, przeznaczone dla najbardziej wymagających klientów. Nasze usługi są skierowane zarówno do Polaków przebywających w UK jak i rodaków w innych krajach np.: Irlandia lub Polska.

Zdajemy sobie sprawę, że od jakości tłumaczenia często zależy zdobycie wymarzonej pracy, rozpoczęcie kariery naukowej czy zdobycie klientów na nowych, wymagających rynkach. Dlatego nasze tłumaczenia są wykonywane przez specjalnie dobranych tłumaczy i dostosowane są do potrzeb i wymagań klienta.

Nasze usługi wyróżnia wysoka precyzja, szybkie tempo realizacji zleceń oraz konkurencyjne ceny, które są często niższe niż ceny usług świadczonych przez innych tłumaczy. 

Więcej informacji na temat naszych usług znajdziesz na naszej stronie internetowej www.languagestation.co.uk

Jeśli chcesz zamówić tłumaczenie przysięgłe lub zwykłe możesz to zrobić tutaj.

Ciekawe wydarzenia

Sonda

Obawiasz się wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej?
 Tak
 Nie
 Nie mam zdania

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje, wybierz interesujące Cię kategorie i podaj swój adres e-mail.