polski english

Aktualności

28-04-2019

Jak napisać CV po angielsku

Przeciętny pracodawca spędza 20-30 sekund przeglądając CV. Oznacza to, że na zrobienie dobrego wrażenia nie masz zbyt dużo czasu. Jakie informacje powinny znaleźć się na Twoim CV?

Dane kontaktowe – podaj swoje imię i nazwisko, adres, numer kontaktowy oraz email. Nie musisz dodawać swojego zdjęcia, chyba że aplikujesz jako aktor lub model.

Profil zawodowy – cel profilu to podkreślenie Twoich doświadczeń i umiejętności zawodowych oraz przekonanie pracodawcy do przeczytania całego CV. Wybierz tylko kilka Twoich osiągnięć, odpowiednich do pracy o którą aplikujesz. 50–100 słów, tyle wystarczy.

Wykształcenie – w kolejności od najnowszego do najstarszego, wymień uczelnię, kierunek, specjalność. Nie podawaj informacji o przedszkolu lub szkole podstawowej do jakiej uczęszczałeś.

Doświadczenie zawodowe – wymień nazwę firmy, stanowisko oraz krótki zakres wykonywanych obowiązków. Pamiętaj o podaniu okresu czasowego, w którym byłeś zatrudniony.

Umiejętności, osiągnięcia, kursy – tu możesz napisać o znajomości języka obcego, specjalistycznym kursie obsługi maszyn lub programach komputerowych jakie umiesz obsługiwać. Pamiętaj, żeby te informacje były odpowiednie do stanowiska na jakie aplikujesz.

Zainteresowania, hobby – użyj tego miejsca do przykucia uwagi pracodawcy.

Jeśli nie masz czasu zająć się swoim CV lub listem motywacyjnym skontaktuj się z nami. Pomożemy przygotować profesjonalne CV oraz list motywacyjny, odpowiednie do stanowiska, na które aplikujesz.

Skontaktuj się z nami jeśli potrzbujesz pomocy z wypełnieniem aplikacji, wniosku lub potrzebujesz jakiejkolwiek pomocy językowej w urzędzie lub tłumaczenia dokumentu. 

 

Ciekawe wydarzenia

Sonda

Obawiasz się wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej?
 Tak
 Nie
 Nie mam zdania

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje, wybierz interesujące Cię kategorie i podaj swój adres e-mail.