polski english

Kontakt

30-10-2011

Odwiedź nas

Możesz nas odwiedzić bez umówionej wizyty w naszym biurze przy Ecectric Avenue, przy Ferry Hinskey Road w Oxfordzie. Pierwsze piętro budynku jest dostępne dla osób na wózkach inwalidzkich. Mała ilość miejsc parkingowych powoduje, że nie możemy zagwarantować miejsca dla twojego samochodu. Zgodnie z naszymi dążeniami do redukcji ruchu samochodowego w Oxfordzie, nie zachęcamy ludzi do korzystania z auta w celu wizyty w naszym biurze. Jakkolwiek jeśli uprzedzisz nas o swojej wizycie I poinformujesz, że nie jesteś w stanie skorzystać z transportu publicznego, postaramy się zarezerwować ci miejsce parkingowe. W naszym biurze znajdują się przedmioty mogące pomóc osobom, które maja problemy z komunikacją; ulotki z dużym drukiem, szkła powiększające do czytania lub osobisty wzmacniacz dźwięku.

Odwiedzimy ciebie

Jeśli masz problemy z poruszaniem się i sprawa nie może zostać poprawnie załatwiona telefonicznie, mailowo lub listownie wtedy możemy odwiedzić cię w domu aby przedyskutować problem.

Telefon, email, poczta

Większość spraw rozwiązujemy telefonicznie. Jeśli masz problem z używaniem telefonu, możemy przyjąć również email lub list.
Trading Standards Service
Oxfordshire County Council
Electric Avenue
Ferry Hinksey Road
Oxford
OX2 0BY
Tel: 0845 051 0845
Email: trading.standards@oxfordshire.gov.uk

Inne języki

Jeśli angielski nie jest twoim językiem możemy przetłumaczyć list na wskazany prze ciebie język. W razie potrzeby możemy również zaaranżować pomoc tłumacza podczas spotkania. Jakkolwiek może to potrwać parę dni.

Osoby mające problemy ze słuchem

Jeśli masz problemy ze słuchem i chciałbyś używać języka migowego, możemy to zaaranżować jakkolwiek przygotowanie tego może potrwać kilka dni.

Ciekawe wydarzenia

Sonda

Obawiasz się wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej?
 Tak
 Nie
 Nie mam zdania

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje, wybierz interesujące Cię kategorie i podaj swój adres e-mail.