polski english

Aktualności

27-12-2017

Podwyżka Council Tax o £12 rocznie przeznaczona na policję. Zgadzasz się?

W grudniu rząd ogłosił 450 milionów funtów dofinansowania dla policji. Środki te mają pomóc policji zapewnić spokój i bezpieczeństwo mieszkańcom UK. Pieniądze te znajdą się po podwyżce Council Tax. Przeciętny dom będzie to kosztowało około 12 funtów rocznie 

Od 2010/11 budżet Thames Valley Police  został zmniejszony o około 38% co spowodowało redukcję etatów o 1000 w tym ponad 450 policjantów.

Komisarz do spraw policji, Anthony Stansfeld, przygotował ankietę dla wszystkich, którzy chcą wyrazić swoje zdanie na temat podwyżek. Pytania poniżej:

Pytanie 1
Czy uważasz, że dodatkowe 12 rocznie pobierane przez Council Tax, które wesprze operacyjne działania Thames Valley Police będzie dobrze wydanymi pieniędzmi? (12 to wysokość podatku dla mieszkania na poziomie podatkowym D),  
Tak/Nie

Pytanie 2
Jeśli odpowiedziałeś Nie na pytanie 1 wyjaśnij proszę dlaczego oraz przedstaw alternatywną roczną podwyżkę, która będzie odpowiednia i pomoże policji wykonywać swoje działania.

Ankietę można wypełnić online. Odpowiedzi można udzielać do południa w czwartek 11 Stycznia 2018.

Jeśli masz problemy z językiem angielskim to napisz co o tym myślisz na Forum. Jeśli chcesz to przekażemy Twój punkt widzenia Komisarzowi do spraw policji.

Jeśli podobał Ci się nasz artykuł to polub nas na Facebooku (Oxfordshire.pl) i przyłącz się do dyskusji!   


Ciekawe wydarzenia

Sonda

Obawiasz się wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej?
 Tak
 Nie
 Nie mam zdania

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje, wybierz interesujące Cię kategorie i podaj swój adres e-mail.