polski english

Polska Szkoła w Banbury

16-06-2011

Polska Szkoła Sobotnia w Banbury zaprasza na zajęcia zajęcia.

Szkoła jest otwarta dla dzieci i młodzieży w wieku od 3 do 14 lat. Podczas zajęć dzieci poznają polski język, uczą się czytać i pisać, poznają polską gramatykę i ortografię. Starsi uczniowie uczestniczą również w zajęciach z geografii i historii Polski. W trakcie tych zajęć zapoznają się z historią swojego kraju, poznają sylwetki wybitnych Polaków, uczą się jak zróżnicowana i interesująca jest Polska.

Polska szkoła w Banbury to nie tylko nauka. W trakcie zajęć uczniowie mają również szansę na rozwój swoich artystycznych zainteresowań; przygotowują przedstawienia, recytują wiersze, rysują i malują.

Najmłodsi uczniowie uczą się i bawię pod opieką doświadczonych Pań przedszkolanek; biorą udział w zabawach muzyczno-ruchowych, zajęciach integracyjnych oraz obowiązkowo uczą się polskich literek.

Szkoła pozwala uczniom na zdobycie umiejętności, które przydadzą się zarówno w Polsce jak i w Anglii; pod czujną opieką polonistów starsi uczniowie przygotowują się do egzaminów GCSE z języka polskiego.

Zajęcia odbywają się w soboty w godzinach od 9.30 do 12.30 w Blessed George Napier School w Banbury.

Ciekawe wydarzenia

Sonda

Obawiasz się wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej?
 Tak
 Nie
 Nie mam zdania

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje, wybierz interesujące Cię kategorie i podaj swój adres e-mail.