polski english

Tatuaż

15-01-2012

Myślałeś kiedy o tym aby zrobić sobie tatuaż? Mała ozdoba, a może całkowicie zmienić Twój wizerunek. Umiejętnie zrobiony może dodać Ci urody, podkreślić styl lub pokazać wszystkim Twój stosunek do świata. Jeśli zastanawiasz się nad wzorem lub jeśli potrzebujesz zasięgnąć porady specjalisty skontaktuj się z Maryzem przez Forum.

lew_tatuaz.jpg

Czasy się zmieniły, kiedyś tatuaże nosili tylko kryminaliści lub marynarze, teraz malunki pokrywają ciała wszystkich – od wielkich gwiazd, przez młodzież, aż do naszych babć i dziadków. Teraz nikt nie boi się tego, że przez sam fakt posiadania tatuażu straci pracę lub będzie miał problemy ze znalezieniem zatrudnienia. Tatuaże maja nawet policjanci chociaż wcześniej było to nie do pomyślenia.

strazak_tatuaz_fireman_tatoo.jpg

Najlepszym sezonem na tatuaże jest lato, opalona młodzież biegnie wtedy do salonów tatuażu aby zrobić sobie nową ozdobę. Najczęściej tatuaże powstają na ramionach, plecach, klatce piersiowej, nogach; rzadziej na szyi lub głowie. Czasami tatuaże powstają w mniej widocznych miejscach – na stopie, za uchem lub pod pachą.

time_stops_for_on_one.jpg

Wytatuować można wszystko: imię dziecka, twarz babci, smoka z Władcy Pierścieni czy fragment bitwy pod Grunwaldem. Efekt końcowy zależy tylko od Twoich pomysłów i umiejętności artystycznych wykonawcy.

volkswagen_tattoo_tatuaz.jpg

Jeśli myślałeś kiedyś o tatuażu skontaktuj się z Maryzem, doradzi przy wyborze wzoru, wykona profesjonalny projekt no i oczywiście wytatuuje wymarzony rysunek na skórze.

 tatuaz_potwor.jpeg

Na poziom prac wykonywanych przez Maryza składa się wielogodzinna praca z rysunkiem, malarstwem jak i samym tatuażem. Interesuje go praca z klientem - tworzenie z nim niepowtarzalnego wzoru, przeznaczonego tylko dla danej osoby. Dlatego nacisk kładzie na rysunek i rozmowę z klientem. Maryz wykonuje prace kolorowe, cieniowane, na wysokiej jakości pigmentach do tatuażu oraz jednorazowych sterylnych igłach. Przed tatuoawniem nie należy spożywać alkoholu, narkotyków, należy być zdrowym i wypoczętym, nie opalać się, części ciała pokryte włosami-a przeznaczone do tatuowania należy wcześniej ogolić, następnie posmarować balsamem. Kontakt z artystą przez Forum. Więcej tatuaży do obejrzenia w galerii oraz tutaj (NOWE). Nieważne czy mieszkasz w Oxfordzie, Banbury, Northampton, Birmingham czy Reading - Maryz wytatuuje Twoją skórę.

 dragon_tattoo_tatuaz.jpg

 

Ciekawe wydarzenia

Sonda

Obawiasz się wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej?
 Tak
 Nie
 Nie mam zdania

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje, wybierz interesujące Cię kategorie i podaj swój adres e-mail.